Jak to jest z systemami wdrożeniowe ERP

Jak to jest z systemami wdrożeniowe ERP

Szukam systemu do zarządzania zasobami ludzki. Głównie chodzi mi tutaj o szybki dostęp do baz danych płac i list pracowniczych wraz z ich statystykami pracy.

Zlomex

Posty: 22

 
Witaj.

Trochę mało danych podałeś żeby móc cokolwiek Ci doradzić. Opisz troszkę bardziej szczegółowo to, co chcesz uzyskać. Nie musisz zdradzać nazwy firmy czy tajemnic firmowych, ale muszę wiedzieć co nieco, aby wiedzieć co polecić :-)

DILelektronika

Posty: 17

 
Każdy system ma swojego zwolennika, a Ty podałeś za mało wytycznych, aby na ich podstawie wysnuć jakieś wnioski.

erwin_15

Posty: 21

 
Nie wiem z jakiego systemu Ty korzystasz, że jest niestabilny. Niestabilność może wynikać jedynie z połączenia z serwerem. W przypadku dużej bazy danych, która jest często uaktualniania faktycznie może się tak zdarzać, jednak to już nie wina systemu samego w sobie.

Didolek

Posty: 20

 
W tym tygodniu księgowa powiedziała, że u nich będzie wprowadzany nowy system i będą mieć dużo pracy, ale niestety nie pamiętam jego nazwy. Kiedy się dowiem to Ci napiszę.

chanok

Posty: 14

 
Większość firm zatrudniających od stu pracowników zatrudnia grupę programistów a oni piszą CRM pod Ciebie. Większość firm poniżej 100 pracowników radzi sobie z systemami dla mas. Tak wygląda statystyka w branży.

fuey

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Do rozwiązań sklepów internetowych głównie używany jest Subiekt, jednakże gdy masz bardziej rozwinięty sklep łącznie z obsługą po-sprzedażową to może nie wystarczyć.

RasiakNorris

Posty: 18

 
Planowanie zasobów przedsiębiorstwa to obecnie bardzo popularny temat. Coraz większa ilość systemów ERP ma moduł przygotowany na każdy etap procesu zakupowego, także z pewnością znajdziesz odpowiedni system do Twoich potrzeb.

Mariusz

Posty: 21

 
Cześć, niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na te pytanie. Obecnie jest tyle systemów, że każdy powinien dobrać coś do swoich indywidualnych potrzeb.

Szybka Krysia

Posty: 36

 
Nie wiem za bardzo co mogę Tobie doradzić. To jest tak ważna sprawa a zarazem indywidualna, że nie warto jest opierać się na opiniach osób postronnych.

Siarczanek3

Posty: 26