Niewypłacone środki na koncie, warto ?

Niewypłacone środki na koncie, warto ?

Chciałbym skorzystać z zamiany zaległych środków z konta. Podobno trzeba się gdzieś zarejestrować? Jak znacie takie platformy, to dajcie znać. Mam sporo na koncie i nic z taką kwotą w zasadzie nie idzie zrobić.

Jermeri

Posty: 7

 
Dużo, dużo bardziej korzystniej teraz to wszyto wygląda. W końcu nie jest tak, że tracę pieniądze. Odzyskuję je dzięki kuponom rabatowym, które mam za swoje niewykorzystane środki na koncie w telefonie. Bardzo dużo ludzi już tak robi i sobie chwali, sam dołączyłem i też polecam.

Gucio

Posty: 26

 
Ci, którzy narzekają nie maja racji, są Polakami więc wybaczam im tę narodową cechę;) A serio to niezwykle dobry pomysł, żeby pozyskać jakieś kupony rabatowe za niewykorzystane pieniądze na telefonie. Większość z nas tak ma i to właśnie do nas skierowana jest usługa jak dla mnie idealna. Serwis działa bez zarzutów, polecam.

Black_Riot

Posty: 17

 
Prędko przyszło prosto poszło, ale gram dalej:) Poważnie rzecz biorąc wiecznie zlecam sobie wypłatę prowizji i jest to w moim wypadku opłacalne. Koniecznie poczytajcie o ofercie, jak macie jakieś zalegające środki na koncie w telefonie.

wisła1905

Posty: 16

 
Bardzo dobrze oceniam działanie tego serwisu. Przyłączam się do wszystkich zadowolonych z zamiany SMS na punkty, potem można zamienić je na kody rabatowe albo zlecić przelew na konto bankowe. To dużo lepsze od straty pieniędzy, czyli oddanie ich operatorom. Nie ma co się zastanawiać. Tu nic nie tracisz.

Pelo_er

Posty: 24

 
Właśnie zrealizowałam kupon rabatowy. To rozwiązanie polecam każdemu, niech nikt nie wzbrania się zanim nie zgłębi dokładnie oferty, bo może tylko na pierwszy rzut oka nie wygląda to na kokosy.

VamnHopeHom

Posty: 20

 
Dużo się teraz mówi o tego rodzaju serwisach więc pozwolę sobie polecić ten http://zamiensms.pl. Nie miałam wyboru, musiałam coś takiego znaleźć, żeby nie tracić niewypłaconych środków na koncie. Tu zamiana opłaca się najbardziej. Rejestrowałam się w wielu miejscach, więc możecie być pewni, że tak jest. Pozdrawiam.

helloo333

Posty: 9

 
Nawet spoko opłacalne, niemniej jednak nie wiem, czy w moim wypadku akurat to będzie miało sens, bowiem chyba mnóstwo czasu musiałoby minąć, żebym mógł zyskać jakieś kupony rabatowe:)

Lalka

Posty: 19

 
O kuponach rabatowych mogłabym mówić dużo i ile kupiłam sobie dzięki nim. Lecz wolę polecić wam serwis, gdzie można je mieć dzięki zamianie środków na koncie, które nie wykorzystujecie w telefonie.

Ptaszyna

Posty: 19