wynajem auta do ślubu, polecicie portal?

wynajem auta do ślubu, polecicie portal?

Witam. Zastanawiam się nad tym, czym powinienem kierować się wybierając zespół na wesele? Liczę na Wasze porady.

dermuster

Posty: 7

 
Zainteresujcie się tym czy w Waszej okolicy działa konsultant weselny, bowiem uważam, iż to zawód, który ma dużą przyszłość. Coraz wiecej par decyduje się na to, aby sięgnąć z usług przedstawiciela tej profesji, bowiem przerasta je ogrom kwestii organizacyjnych, jakie pozostają “do ogarnięcia”.

Fiflek

Posty: 5

 
Uważam, że wynajem auta do wesela to niezmiernie dobrze rozwiązanie, albowiem zapłacicie maksymalnie kilkaset złotych, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

hamllet

Posty: 13

 
Za zorganizowanie naszego przyjęcia odpowiedzialny był konsultant weselny, który sprostał naszym oczekiwaniom w stu procentach. Przyznam szczerze, iż zastanawiałem się, jak to będzie, gdyż nie znaleźliśmy zbyt sporo rekomendacji na temat konkretnego przedstawiciela tej profesji. Pozdrawiam serdecznie.

Didolek

Posty: 20

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset złotych, jeśli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do ślubu. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu samochodu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

asulka33

Posty: 16

 
Za wynajem auta do ślubu zapłaciłem 1500 zł. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, że zdecydowaliśmy się na nieco bardziej ekskluzywny model auta, o którym marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było należałoby :)))

AliGGG

Posty: 6

 
Z własnego doświadczenia pragnę zaznaczyć, iż konsultant ślubny wbrew pozorom nie pobiera ponadprzeciętnie wysokiego wynagrodzenia. Ponadto był w stanie znaleźć dla nas nieco oszczędności na zbędnych wydatkach.

Kobitka22

Posty: 9

 
Z mojej perspektywy mogę polecić Wam torty weselne, które wykonują doświadczone cukiernie. Chcąc zweryfikować umiejętności konkretnej cukierni polecam zamówić niewielki tort, który będzie kosztował Was 30-60 złotych w zależności od wagi. Dzięki temu będziecie mieli jasny obraz sytuacji - ocenicie jakość :)

k124l

Posty: 25

 
Firmy, które wykonują dekoracje na weselne znajdziecie w tym katalogu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, który okazał się niesłychanie przydatny w moim przypadku.

Mariusz

Posty: 6

 
Od kilkuset do kilku tysięcy złotych ma szansę kosztować wynajem auta do ślubu. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Koszt zależy m.in. od auta.

liomrtyu

Posty: 17