nieruchomości Warszawa, szukam !

nieruchomości Warszawa, szukam !

Gdzie znajdę bardzo duży wybór mieszkań na sprzedaż w Warszawie? Od kilku miesięcy szukam mieszkania i mam swoje wymagania. Niestety jak na razie nic dobrego z tego nie wynikło. Potrzebuje miejsca gdzie tych ogłoszeń będzie dużo.

NBA-dresy

Posty: 1

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego bardzo duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

Sarenka

Posty: 9

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednakże zależne jest od tego, czego się tak rzeczywiście szuka. Która lokalizacja, wielkość no i która to ma być cena?

aligator3

Posty: 16

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

borek149

Posty: 11

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można odnaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich naprawdę niezwykle wiele. Bez względu na to czy ma to być małe czy spore mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

ChosenOne

Posty: 14

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też znaleźć coś w dobrej cenie, ale trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była bardzo atrakcyjna.

namok

Posty: 5