Jak można nagrać vhs na płyty dvd?

Jak można nagrać vhs na płyty dvd?

Potrzebuje pomocy, mam kilka starych nagrań z ważnych dla nas uroczystości lecz na nieszczęście są one nagrane na VHS. Czy da się to jakoś przegrać na dvd lub na komputer aby można było nagrać więcej kopii i podarować rodzinie. Nie każdy ma już odtwarzacz kaset VHS dlatego też to jest dla mnie tak istotne.

Rafałek34

Posty: 17

 
Jeśli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka albowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Doskonalsze kolory, jakość oraz ostrość dało świetny efekt. Warto wydać kilkanaście złoty albowiem potem możemy sobie nawet wykonać kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Zlomex

Posty: 22

 
Witajcie, nie ma obaw znam idealne rozwiązanie waszych problemów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednakże kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, kilku znajomych korzystało i każdy z nich był zadowolony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę ślubu itp. Można przygotować wyborny prezent.

Mariusz

Posty: 21

 
Kiedyś trochę poszukiwałem na temat w Internecie niemniej jednak ciężko było cokolwiek innego odnaleźć niemniej jednak może dziś to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca kapitalna niemniej jednak zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

piet

Posty: 17

 
Taka kopia nagrania vhs może być idealnym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze ślubu rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk także fakt jest niesamowity.

Michałek

Posty: 29

 
Czy udało ci się już może odnaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Część kaset nie jest w dobrym stanie zatem zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów zaś nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Lalka

Posty: 19

 
Poszukuję identycznej usługi, proszę o nakaz sprawdzonej firmy, jaka nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało zatem też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, iż obraz można troszkę naprawić zatem też liczę na pomoc profesjonalistów.

Smerfik

Posty: 17

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednak nie odnalazłem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, albowiem chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odnalazłem kilka takich ludzi lecz potrzebują oni kilkuset złotych od jednego nagrania vhs więc jest to troszkę zbyt wiele jak dla mnie.

DILelektronika

Posty: 17