Sklep wędkarski coś polecacie?

Sklep wędkarski coś polecacie?

Witam was.

Nie jestem doświadczonym wędkarzem, szukam woblerów na małe ryby. Chętnie skorzystam z czyjejś fachowej pomocy w tym temacie. Słyszałem, że są skuteczniejsze od tradycyjnych przynęt.

Gumis

Posty: 14

 
To co zrobione ręcznie jest naprawdę dobre. Niech kolega wystawi na aukcji swoje woblery rękodzieła, jest tym spore zainteresowanie. Od czegoś trzeba przecież zacząć. Można je porównać z tymi ze sklepu http://e-garbus.pl/rekodziela-i-woblery.html.

Batiatus12

Posty: 19

 
Jestem zainteresowany twoimi woblerami rękodziełami. Poproszę o zdjęcia i bliższe informacje na pw. A oprócz pstrągowych jakie masz jeszcze? Też bym prosił o zdjęcia. Gdzie je testowałeś? Z góry dziękuję.

Andzia

Posty: 23

 
Jestem zainteresowany twoimi woblerami rękodziełami. Poproszę o fotografie i bliższe informacje na pw. A oprócz pstrągowych które masz jeszcze? Też bym prosił o fotografie. Gdzie je testowałeś? Z góry dziękuję.

dodo1994

Posty: 22

 
A w jakiej dzielnicy chodzi ci o sklep wędkarski w Warszawie? Jest ich trochę. Nie każdy ma stronkę, trzeba przyznać. I nie w każdym uzyskasz fachową poradę. Zdążyłem już przez to przejść i mam doświadczenie.

minertus

Posty: 18

 
W każdym sklepie wędkarskim w Warszawie dostaniesz odzież, która usprawni wędkowanie. Oczywiście musisz uważać na chińskie wyroby, ja stawiam na markową odzież i ekwipunek.

Krzy25

Posty: 29

 
Proponuję przejrzeć co mają w sklepie wędkarskim w Warszawie. Z elektroniki mają tam dobrej jakości sprzęt. Sam kupowałem tam i znajomi też. Sprawdza się, jest bezawaryjny. Polecam. A co do cen, to jak zdążyłem zauważyć, nie mają tak drogo, jak w porównaniu z innymi sklepami w stolicy.

fuey

Posty: 17

 
Jeśli chodzi o sklep wędkarski w Warszawie to jest kilka godnych polecenia. Tym bardziej, że nie mają wygórowanych cen, wciąż są jakieś nowości. Jest w nich spory asortyment z odzieży, akcesoria itp. Skontaktuj się ze mną na pw. Udzielę ci bliższych informacji.

Czekam.

Alim45

Posty: 17