Peptydy

Peptydy

Czy jesteście zadowoleni z efektów stosowania peptydów i co możecie podpowiedzieć początkującemu w temacie?

Wielki Duch

Posty: 2

 
Peptydy nawet na stanie skóry się odbijają. Zacząłem brać w celu wyrzeźbienia sylwetki, natomiast z czasem trądzik mi się złagodził i nie czuję się tak zniszczony codziennymi aktywnościami. Szybsza regeneracja, to na pewno. Bez kawy, bez energetyków normalnie funkcjonuję, a tak to musiałem po prostu coś sobie z rana ogarnąć, bo nie nadawałem się do życia.

pawel253

Posty: 6

 
Zmniejszył mi się po peptydach ból wywołany treningami dużym ciężarem, a jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś takie zalety odczuł. I to mi się regularnie powtarza. Trzeba monitorować organizm, bo ciekawe rzeczy wychodzą przy aplikacji.

Black_Riot

Posty: 5

 
Mam zły metabolizm i peptydy mnie naprawiły praktycznie w całości, więc jak masz coś z wagą cały czas nie halo to polecam zobaczyć.

Krausek34

Posty: 20

 
Spojrzałem i faktycznie materiały niespotykane, a preparaty oryginalne. Ludzie się jednak wszystkim zajmują :) Dla mnie to oczywiście coś znacznie lepszego od zwykłej suplementacji.

nerkuś

Posty: 10

 
Oczywiście, że jest sens stosowania i to nie tylko w budowaniu sylwetki, ale dla zdrowia ogólnego. Peptydy wielu ludzi wyprowadziły z naprawdę ciężkich chorób.

johncena67

Posty: 11

 
Dzięki, właśnie czegoś podobnego szukałem. Dziwi mnie, że peptydy są tak mało rozpowszechnione, a suplementy bierze się na potęgę, które i tak słabo działają.

Yuri20

Posty: 3

 
Też z czasem się przyzwyczaiłem do zastrzyków. Możesz się przejść na jakieś jednodniowe szkolenie ewentualnie pielęgniarskie, medyczne, żeby się przygotować lepiej. Zawsze to coś nowego.

marcinmg

Posty: 6

 
Generalnie to można się szybko przyzwyczaić do iniekcji podskórnej. To tylko dziwnie wygląda za pierwszym razem, później wpadasz w rutynę, a jeżeli widzisz wyniki to chce się stosować. Taka prawda.

labuh

Posty: 4

 
Też od nich wszystko biorę i się sprawdza do tej pory. Skutki uboczne raczej przesadzone. Jak dobrze zoptymalizujesz dawkę pod wagę to się nic nie stanie.

labuh

Posty: 6