fotograf ślubny w Zielonej Górze, znacie kogoś?

fotograf ślubny w Zielonej Górze, znacie kogoś?

Poszukuje fotografa ślubnego z Gorzowa Wielkopolskiego, który wykonuje zdjęcia w bardzo ciekawych miejscach. Chodzi mi o to, aby te zdjęcia były bardzo wyjątkowe i niepowtarzalne. Chce żeby się różniły od innych.

suderuss3

Posty: 1

 
O zdjęciach ślubnych można rozmawiać godzinami. Jednym się bardzo podobają, a inni ich nie lubią. Nikt przecież nikogo do niczego nie zmusza i można wybrać opcję odpowiednią dla siebie.

Yuri20

Posty: 15

 
Jeżeli szukacie fotografa z Zielonej Góry, który niezmiernie dobrze zna się na zdjęciach to jego ofertę znajdziecie tutaj http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub. Wykonuje inne fotografie włącznie ze ślubami i weselami.

3

Posty: 8

 
Wybór fotografów jest niezmiernie duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni doświadczone fotografie. Najlepiej jest to sobie zbadać w portfolio a wówczas wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

donbagino

Posty: 3

 
Wiem, że jest fotograf na ślub z Zielonej Góry, który wykonuje piękne zdjęcia. Znajomi ostatnio korzystali z jego usług. Nie wiem niestety jak się nazywa, ale się dowiem.

dzastinn

Posty: 10

 
Zdjęcia na ślubie i weselu są bardzo ważne. Trudno byłoby mi sobie wyobrazić, że ich nie ma. To wyjątkowa chwila i im więcej takich zdjęć powstanie tym będzie lepiej. Nie wszystkie są super, dlatego idziemy na ilość, a wtedy bez problemów znajdziemy super zdjęcia wśród tych zrobionych.

Śmieszek

Posty: 16

 
Zamówiliśmy fotografię ślubną w Żarach Żaganiu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Stosowne podejście do tego tematu dało super efekty. Każda osoba, jaka zdecyduje się na współpracę z fachowym fotografem będzie zadowolona. To są zdjęcia, jakich, na co dzień się nie robi, dlatego warto wydać na nie pieniądze.

Marioleczka

Posty: 15

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf weselny w Gorzowie Wielkopolskim, który weseli się niezwykle dużym uznaniem. Na nieszczęście nie mam dzisiaj namiarów do niego, ale jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, która wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze fotografii tak mnóstwo jak to tylko jest możliwe. Zdjęcia są wtedy super.

Piotrek.P

Posty: 13

 
Nie wiem czy aż tak bardzo potrzebny jest fotograf na weselu z Zielonej Góry czy innego miasta? Może na początku jeszcze tak, ale później te zdjęcia najlepsze już nie są. Ludzie się bawią i to na całego.

Lupusx

Posty: 4